KURUMSAL

NİMBUS YAZILIM

Gaziantep merkezli firmamız web tasarım ve özel program yazılımı hizmeti vermektedir.

Yılların verdiği tecrübe ile müşteri taleplerini birleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak web site yapımı ve yayınlanması hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel program yazılımı hizmetide vermekteyiz. Vermekte olduğumuz hizmetlerin kalitesini ve işlevselliğini süreki olarak geliştirmekte ve yükseltmekteyiz. Teknolojinin mobil tarafına kayması ile yaptığımız web sitelerini mobil uyumlu olarak tasarlamakta ve kodlamaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bizim için en önemli konu bizim değil, müşterimizin istediği gibi bir tasarım hazırlamaktır.
Müşteri bizim değil, biz müşterinin müsait vaktini beklemekteyiz.
Vermekte olduğumuz hizmetler yıllarca kullanılacağından, buna göre planlama ve veri barındırma hizmeti sunmaktayız.

NELER YAPARIZ

1.

Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun özel tasarım ve kodlama tekniği kullanarak, web siteleri yaparız ve yayınlarız. Domain ve Hosting hizmetleri vererek, sizin yerinize sürekli takip eder ve kesintisiz çalışmasını sağlarız.

2.

Özel Program Yazılımı

İhtiyacınıza uygun, istekleriniz doğrultusunda her türlü özel program yazılımı yapmaktayız. Yaptığımız programlarda zaman içinde oluşan ihtiyaçlara göre düzenleme ve değişiklik yapabiliriz.

3.

Domain ve Hosting Hizmetleri

Web sitenizi veya özel programınızı bir hostingde barındırmak zorundasınız. Bu hizmetleri satın alma gibi bir durum olmadığı için sadece uzun süreli kiralama yapabilirsiniz. Biz bu hizmetleri sorunsuz olarak sağlamaktayız.